DÁRKOVÉ POUKÁZKY

• Ostravice - 12.7.2020
  • Olomouc - 21.8.2020
  • Kaskáda - 6.9.2020

Prestižní golfová tůra, která Vám ukáže krásy všech golfových hřišť Tatry Mountain Resorts. Cílem této golfové tůry je také propojit významné partnery společnosti a navzájem se obohatit o své životní zkušenosti.

Staňte se partnerem golfové tůry
TMR premium

Exkluzivní místo

TMR Premium Club

tmr premium club logo

TMR Premium Club = exkluzivní místo, kde se potkáte s lidmi, kteří si mají co říct i z oblasti businessu. Díky našemu clubu, budete na všech zajímavých událostech napříč všemi eventy Tatry Mountain Resorts.

Staňte se členem a využívejte prémiové výhody nejen v golfových resortech, ale také v nejlepším českém lyžařském středisku Špindlerově Mlýně a na ledovci Mölltaler Gletscher v rakouských alpách.

K členském poplatku 59 900 Kč, pro Vás máme balíček toho nejlepšího z jednotlivých středisek:

Central golf club - logo

Pod záštitou golfového segmetu TMR, v letošním roce se můžete zúčastnit 3x golfových turnajů na českých TOP hřištích.

Skiareál Špindlerův mlýn

Privátní Fresh Track ve Špindlerově Mlýně – Exkluzivní ranní lyžování na čerstvě urolbovaných prázdných špindlerovských sjezdovkách s bohatou snídaní v jedné z horských restaurací SPINDL GASTRONOMY.

3denní Fast Pass do Špindlerova Mlýna – Skipas, se kterým nestojíte ve frontě. Přednostní turniket najdete u každého nástupiště v celém středisku.

Molltaler

3denní skipas na rakouský ledovec Mölltaler – Jediné ledovcové lyžařské středisko v oblasti Korutan, kde se lyžuje až deset měsíců v roce. Zdejší terény nabízejí 17 km upravených sjezdovek s krásnými výhledy na okolní hory.

GOLFOVÝ TURNAJ NA MÍRU? UMÍME!

V obchodním a golfovém prostředí jsme jako ryba ve vodě/ (nebo míček na greenu/v jamce), a tak pokud byste rádi uspořádali i pro Vaši firmu privátní golfový turnaj, nechte to na nás! Profesionálně Vám zorganizujeme Váš golfový den na jakémkoliv hřišti přímo na míru.

Privátní turnaje
vyzkoušejte golf

gopass

Karta GOPASS

je klíčem nejen k výhodnějším cenám!

• VÝHODNÉ A POHODLNÉ
  • ODMĚŇUJE A ZLEVŇUJE