GOLF RESORT OSTRAVICE vyhrál anketu VŠUDEHRÁLŮ 2021

HODNOCENÍ 2021 - a zase OSTRAVICE. Všudehrálům se líbí nejvíce.

Jako každoročně vydává i letos ke konci roku spolek Všudehrálů svá hodnocení českých hřišť. Z celkového počtu 287 členů spolku jich letos hlasovalo 192. Jedná se o zkušené golfisty, kteří odehráli minimálně 70 českých hřišť. Jejich hodnocení si tedy velmi ceníme.

Pro letošní počítání byla zvýšena váha hodnocení „hráno letos“. Pokud tedy hráč hrál některá hřiště v roce 2021 a zároveň ho hodnotil, tedy hlasoval, či označil své hlasování, pak byl jeho hlas bodově umocněn. Tím se hodnocení více blíží aktuálnímu stavu, je tedy objektivnější. Maximální počet bodů je vždy 5.

Prvenství si stejně jako v loňském roce odnáší severomoravské hřiště Ostravice, za nímž skončila druhá Ypsilonka, na třetím místě golf resort Panorama.

Děkujeme Vám za přízeň.

vitez vsudehralove 2021