GC Ostravice nově bez vstupního poplatku!

Golf Club Ostravice působící na vyhlášeném golfovém hřišti na úpatí Beskyd si pro letošní rok připravil přelomovou novinku.

Každý, kdo se chtěl stát, až doposud, řádným členem a hrát tak toto hřiště neomezeně, musel uhradit vstupní poplatek 150 000 Kč. Od letošního roku, ale mohou hráči vstoupit do klubu a získat neomezenou roční hru i další členské benefity (slevy na služby resortu, ubytování, reciprocity atd.) úplně bez vstupního poplatku.

Roční platba činní 18 900,- Kč a je tak jediným nákladem, pokud chcete hrát celý rok na jednom z nejoceňovanějších hřišť v České republice.

"Dlouhodobě věříme v odstraňování překážek pro každého nového golfistu, a tak i toto rozhodnutí bylo dalším logickým krokem. Jsem velice rád, že se podařila dohoda se současnými členy klubu. " Otakar Albrecht, prezident GC Ostravice.

Stejný názor zastává také zástupce provozovatele resortu, společnosti TMR - Jan Kastner. "Je jasné, že současným trendem je odklon od vstupních poplatků. Jsem velice rád, že k tomuto závěru dochází i tradiční kluby jako je GC Ostravice. Jejich rozhodnutí každopádně podporujeme a jsme připraveni poskytnout plnohodnotné služby i novým hráčům.

Současně věříme, že podmínky klubu i služby resortu jsou na takové úrovni, že nemusíme členy u nás držet vstupním poplatkem."  doplnil Kastner.

Těšíme se na viděnou na Ostravici (více informací, zde).

cg ostravice