Všudehrálové hlasovali o nejlepší hřiště v ČR,
Ostravice Golf Resort obhájila vítězství

Členové Všudehrálů i letos hlasovali v několika kategoriích oblíbenosti českých golfových hřišť. Golf Resort Ostravice obsadil znovu první místo! „Jsme velmi vděční a vážíme si obhajoby vítězství“, řekl golf manažer společnosti TMR, Jan Kastner.

Ostravice se bezpochyby řadí mezi jedno z nejkrásnějších českých hřišť. Najdete ho na severní Moravě pod pohořím Beskyd. Rozloha tohoto golfového hřiště přímo zapadá do horské krajiny a při hře se na mnoha jamkách budete kochat krásnými výhledy. Jeden z typických pohledů z hřiště na Ostravici, je pohled na královnu Beskyd a to Lysou horu. Tato rekreační oblast je velmi oblíbená, v okolí najdete mnoho zajímavých aktivit.

Do letošního hodnocení zasáhla také nová golfové hřiště Oaks a Dobrouč, celkem se do ankety zapojilo 171 členů spolku. Golf Resort Ostravice mimo hlavní celkovou kategorii obsadila také třetí místo v kategorii „hra“ a „zázemí“. Prvenství si právem odnáší v kategorii „příroda“. Na Ostravici si vychutnáte nerušený přírodní zážitek bez jakýkoliv civilizačních ruchů.

c Marek Hajkovsky foto OSTRAVICE GOLF 2019

Na celkové výsledky hlasování Všudehrálů se můžete podívat na www.vsudehralove.cz.  Spolek je volným sdružením hráčů golfu a je postaven na zcela nekomerční bázi. I proto mohou být výsledky hodnocení jeho členů vnímány jako neovlivněné. Hodnotit může každý golfista, který odehrál minimálně 60 českých hřišť.

„Ostravice by ráda poděkovala za všechny hlasy a podporu v této anketě. Je to pro nás hnací motor, který nás žene stále kupředu. Díky Vám víme, že jste u nás spokojeni a naše snaha a pilná práce všech dává smysl. Moc si toho vážíme a jsme připraveni udělat maximum pro další sezónu!“ dodal Jan Kastner za společnost Tatry Mountains Resorts, která aktuálně sdružuje již 4 golfová hřiště. K partnerství s Ostravicí, Kaskádou a Olomoucí se v letošním roce přidala také slovenská pohraniční Skalica.

Pro další sezónu tyto hřiště zopakují oblíbené společné produkty, jako jsou například Golfová Sezónka, nebo plnohodnotné členství TMR s neomezenou hrou na všech hřištích.

Vánoční TIP: nakupujte golfové vánoční dárky jednoduše a on-line https://www.centralgolfclub.cz/darkove-poukazy

Marek Hajkovsky foto OSTRAVICE GOLF 2019