Jamkovka 2024

JAMKOVKA 2024 pod záštitou našeho marshalla Petra Pelce

Jako každoročně jsme i letos pro všechny zapálené hráče připravili celoroční soutěž ve hře na jamky.

Členové Central Golf Clubu si, jako již tradičně, změří síly v systému s vyrovnáním HCP v jedné smíšené kategorii. Cena jedné osmnáctky na Ostravici je 500 Kč a jednorázové startovné před prvním utkáním 200 Kč.

Pokud se chcete letos zúčastnit, tak tento svůj úmysl sdělte nejpozději do 28.4.2024

Přihlášky do jamkovky:

• na recepci klubu +420 724 907 913 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Doufáme, že letošní počty přihlášených, a hlavně hrajících hráčů a hráček překonají ty loňské. Zároveň prosíme, aby se do soutěže přihlásili opravdu jen ti, kteří reálně vědí, že budou moci soutěž odehrát, abychom zbytečně neposouvali nikoho do dalších kol bez boje. Jde přeci hlavně o to si zahrát a vyhrát!

JAMKOVKA CGC 2024